Ağızörengüney   Ahmetler   Akbaş   Akçabey   Akçaşehir   Aktaş   Aktaşkurtlar   Aşağıörenbaşı   Aşağıovacık   Asmaca   Avşartarakçı   Aydınlar   Bahçedere   Balcılar   Beşkonak   Birinciafşar   Bünüş   Çağış   Çalaman   Çalışlar   Çayören   Çayörengüney   Çoğullu   Çukurca   Dağkara   Danışmentler   Davutbeyli   Demircisopran   Demirler   Dikmen   Dursunfakı   Elören   Enseliler   Ertuğral   Eymür   Geçitler   Göynükören   Güneydemirciler   Hacılar   Halaçlar   Hasanlar   Havullu   Ibrıcak   İkinciafşar   İmamlar   İnköy   Kalaç   Kapaklı   Karacadağ   Karacadağdemirciler   Karapazar   Kavacık   Kayıkiraz   Kayısopran   Kazanlar   Koçumlar   Kösreli   Külef   Kürkçüler   Macarlar   Mangallar   Mircekiraz   Mukamlar   Muratfakı   Mürdükler   Nuhören   Örencik   Ortaca   Salur   Samat   Sapanlıurgancılar   Sarıoğlu   Sipahiler   Sofular   Süllertoklar   Sungurlar   Tatlar   Ulaşlar   Ümitköy   Yağdaş   Yakaboy   Yakakaya   Yazıkara   Yazıköy    Yelkenler   Yenecik   Yeniyapar   Yeşilvadi   Yukarıörenbaşı   Yukarıovacık   Yunuslar   Zeyneller   

Köylerimizin Mahalleleri

Turnuva


Gerede Köyler Arası

Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası 


Turnuva Rehberi


Oynanan ve Oynanacak Maçlar1.Grup2.Grup3.Grup4.Grup

Puan DurumuTIKLA

Turnuvaya Katılan Tüm TakımlarTIKLA


Turnuvadan Gün Gün Fotoğraf Albümü

1.Gün (01.07.2019)2.Gün (02.07.2019)3.Gün (04.07.2019)
4.Gün (05.07.2019)5.Gün (08.07.2019)6.Gün (09.07.2019)
7.Gün (11.07.2019)8.Gün (12.07.2019)9.Gün (15.07.2019)
10.Gün (16.07.2019)11.Gün (18.07.2019)12.Gün (19.07.2019)
13.Gün (22.07.2019)14.Gün (23.07.2019) 15.Gün (25.07.2019)
16.Gün (26.07.2019)17.Gün (29.07.2019) 18.Gün (30.07.2019)
1.Eleme (02.08.2019)Çeyrek Final (04.08.2019) Yarı Final (06.08.2019)
Final (08.08.2019)

Turnuvadan Tüm Maçların Videoları

1. Afşar – Balcılar – Siteler TV
Salur – Çukurca – Siteler TV
Yakaboy – Demircisopran – Siteler TV
Yenecik – Mucuömerler – Siteler TV
Kayısopran – Süller Toklar – Siteler TV
2.Afşar – Havullu – Siteler TV
Geredeliler futbol Turnuvası Final Maçları
Geredeliler futbol Turnuvası Yarı Final Maçları
Akbaş – Zeyneller – Siteler TV
1. Afşar – Yakaboy – Siteler TV
Sipahiler – Ağızören Güney Köy – Siteler TV
Muratfakı Taşlar – Mürdükler – Siteler TV
Çalaman – Kayı Kiraz – Siteler TV
Kayı kiraz – Yenecik – Siteler TV

Salur – Yazıköy – Siteler TV

Afatlar – Yazıköy – Siteler TV
2.Afşar – Süller Toklar – Siteler TV
Mucuömerler – 1.Afşar – Siteler TV
Yeniyapar – İnköy – Siteler TV
Yukarıovacık – Süllertoklar – Siteler TV
Çukurca – Yakaboy – Siteler TV
Çalaman – Demirci Sopran – Siteler TV
Kazanlar – Aktaş – Siteler TV
Muratfakı Taşlar – Havullu – Siteler TV
Mukamlar – Muratfakı Taşlar – Siteler TV
Yukarıovacık – Mürdükler – Siteler TV
Mukamlar – Kayısopran – Siteler TV
Kazanlar – Mürdükler – Siteler TV
2.Afşar – Aktaş – Siteler TV
Sipahiler – Zeyneller – Siteler TV
Samat – Külef – Siteler TVR
Ortaca – Ağızören Güney Köy – Siteler TV
Mürdükler – Süller Toklar – Siteler TV
Eymür – Dağkaraköy – Siteler TV
Dursunfakı – Tatlar – Siteler TV
Aşağı Ovacık – Yazı Köy – Siteler TV
Afatlar – Mircekiraz – Siteler TV

Çoğullu – Üçpınar – Siteler TV

Balcılar – Salur – Siteler TV
Yenecik – Çalaman – Siteler TV
Üçpınar – Zeyneller – Siteler TV
Samat – Çengeller – Siteler TV
Çengeller – Akbaş – Siteler TV
Yakaboy – Mucuömerler – Siteler TV
Kayıkiraz – Balcılar – Siteler TV
Çukurca – Demircisopran – Siteler TV
Çalaman – Salur – Siteler TV
Ortaca – Sipahiler – Siteler TV
Salur – Demircisopran – Siteler TV
Külef – Çoğullu – Siteler TV
Yakaboy – Kayıkiraz – Siteler TV
1.Afşar – Yenecik – Siteler TV
Yukarıovacık – Muratfakı – Siteler TV
Mukamlar – Süller Toklar – Siteler TV
2019 Gerede Köyler Arası Futbol Turnuvası 15 Temmuz Anma Töreni – Siteler TV
Balcılar – Mucuömerler – Siteler TV
Ağızören Güney Köy – Akbaş – Siteler TV

Mürdükler – Havullu – Siteler TV

Külef – Sipahiler – Siteler TV
Kazanlar – 2. Afşar – Siteler TV
Aktaş – Kayısopran – Siteler TV
İnköy – Dursunfakı – Siteler TV
Yukarı ovacık – Havullu – Siteler TV
Yeniyapar – Mircekiraz Siteler TV
Tatlar – Aşağıovacık – Siteler TV

Afatlar – Dağkaraköy – Siteler TV

Mukamlar – Kazanlar – Siteler TV
Kayısopran – 2. Afşar – Siteler TV
Aktaş – Taşlar – Siteler TV

Çengeller – Zeyneller – Siteler TV

Ağızören Güneyköy – Çoğullu – Siteler TV
Sipahiler – Çoğullu – Siteler TV
Samat – Üçpınar – Siteler TV
Eymür – Yazıköy – Siteler TV
Samat – Akbaş – Siteler TV
Ortaca – Üçpınar – Siteler TV
Kazanlar – Yukarı Ovacık – Siteler TV
Süller Toklar – Taşlar – Siteler TV
Havullu – Aktaş – Siteler TV
Kayısopran – Mürdükler – Siteler TV
2.Afşar – Mukamlar – Siteler TV
Eymür – İnköy – Siteler TV
Zeyneller – Ortaca – Siteler TV
Çukurca – 1. Afşar – Siteler TV
Yenecik – Salur – Siteler TV
Yakaboy – Çalaman – Siteler TV
Dağkaraköy – Mirce Kiraz – Siteler TV
Külef – Akbaş – Siteler TV
Yazı Köy – Dursunfakı – Siteler TV
Tatlar – Afatlar – Siteler TV
Balcılar – Demirci Sopran – Siteler TV
Kayı Kiraz – 1. Afşar – Siteler TV
Aşağı Ovacık – Yeniyapar – Siteler TV
Ağızören Güneyköy – Çengeller – Siteler TV
Çukurca – Mucuömerler – Siteler TV
Yakaboy – Salur – Siteler TV
Yenecik – Balcılar – Siteler TV
Mirce Kiraz – Eymür – Siteler TV
Tatlar – Yeniyapar – Siteler TV
Çukurca – Kayıkiraz – Siteler TV
Yukarıovacık – Kayısopran – Siteler TV
İnköy – Afatlar – Siteler TV
Demirci Sopran – Mucuömerler – Siteler TV
1.Afşar- Çalaman – Siteler TV
Dağkaraköy – Yazıköy – Siteler TV
Taşlar Muratfakı – Kazanlar – Siteler TV
AŞAĞIOVACIK – DURSUNFAKI – Siteler TV
Havullu – Süller Toklar – Siteler TV
Zeyneller– Samat – Siteler TV
Ortaca – Çoğullu – Siteler TV
Mürdükler – İkinci Afşar – Siteler TV
Mukamlar – Aktaş – Siteler TV
Çengeller – Külef – Siteler TV
Akbaş – Sipahiler – Siteler TV
Ağızören Güneyköy – Üçpınar – Siteler TV